O'rindiq | Ism | Partiya | Saylov okrugi |
---|
1 | | Yan Byorkman (1-o'rinbosar Spiker ) | Sotsial-demokratlar | Blekinge okrugi |
2 | | Birgitta Sellen (2-o'rinbosar Spiker ) | Markaz partiyasi | Vesternorrland okrugi |
3 | | Liselott Xagberg (3-o'rinbosar Spiker ) | Liberal Xalq partiyasi | Södermanlend okrugi |
4 | | Lars Leykonborg (almashtirilgan (2006 yil 6 oktyabr -) tomonidan Maurisio Roxas ) | Liberal Xalq partiyasi | Stokgolm okrugi |
5 | | Mona Sahlin | Sotsial-demokratlar | Stokgolm okrugi |
6 | | Vesterbergga (Spiker ) (almashtirilgan (2006 yil 6 oktyabr -) tomonidan Peder Vaxtmeyster ) | O'rtacha partiya | Södermanlend okrugi |
7 | | Göran Persson (almashtirilgan (2007 yil 1-may) tomonidan Kerolin Xelmersson Olsson ) | Sotsial-demokratlar | Södermanlend okrugi |
8 | | Maykl Xagberg | Sotsial-demokratlar | Södermanlend okrugi |
9 | | Sonia Karlsson | Sotsial-demokratlar | Östergotland okrugi |
10 | | Piter Eriksson | Yashil partiya | Östergotland okrugi |
11 | | Yvonne Andersson | Xristian-demokratlar | Östergotland okrugi |
12 | | Jeppe Jonsson | O'rtacha partiya | Blekinge okrugi |
13 | | Kerstin Andersson | Sotsial-demokratlar | Blekinge okrugi |
14 | | Annicka Engblom | O'rtacha partiya | Blekinge okrugi |
15 | | Alf Svensson | Xristian-demokratlar | Skan okrugi Shimoliy va Sharqiy |
16 | | Ylva Yoxansson | Sotsial-demokratlar | Skan okrugi Shimoliy va Sharqiy |
17 | | Krister Nylander | Liberal Xalq partiyasi | Skan okrugi Shimoliy va Sharqiy |
18 | | Ichki Ren | O'rtacha partiya | Västra Götaland okrugi G'arb |
19 | | Kent Olsson | O'rtacha partiya | Västra Götaland okrugi G'arb |
20 | | Rosita Runegrund | Xristian-demokratlar | Västra Götaland okrugi G'arb |
21 | | Ann-Kristine Johansson | Sotsial-demokratlar | Vermland okrugi |
22 | | Mari Engstrom | Chap partiya | Vermland okrugi |
23 | | Rolf Gunnarsson | O'rtacha partiya | Dalarna okrugi |
24 | | Mats Odell (almashtirilgan (2006 yil 6 oktyabr -) tomonidan Emma Henriksson ) | Xristian-demokratlar | Stokgolm okrugi |
23 | | Göran Lennmarker | O'rtacha partiya | Stokgolm okrugi |
26 | | Inger Devidson | Xristian-demokratlar | Stokgolm okrugi |
27 | | Karin Pilsäter | Liberal Xalq partiyasi | Stokgolm okrugi |
28 | | Layla Byurling | Sotsial-demokratlar | Södermanlend okrugi |
29 | | Elisebeht Markstrom | Sotsial-demokratlar | Södermanlend okrugi |
30 | | Gunnar Axen | O'rtacha partiya | Östergotland okrugi |
31 | | Anne Lyudvigsson | Sotsial-demokratlar | Östergotland okrugi |
32 | | Billi Gustafsson | Sotsial-demokratlar | Östergotland okrugi |
33 | | Gunilla Karlsson (almashtirilgan (2006 yil 6 oktyabr -) tomonidan Finn Bengtsson ) | O'rtacha partiya | Östergotland okrugi |
34 | | Krister Engelxardt | Sotsial-demokratlar | Gotlend okrugi |
35 | | Rolf K. Nilsson | O'rtacha partiya | Gotlend okrugi |
36 | | Piter Jeppsson | Sotsial-demokratlar | Blekinge okrugi |
37 | | Mari Granlund | Sotsial-demokratlar | Malmö munitsipaliteti |
38 | | Kerstin Engle | Sotsial-demokratlar | Skan okrugi Shimoliy va Sharqiy |
39 | | Lars-Ivar Ericsson | Markaz partiyasi | Skan okrugi Shimoliy va Sharqiy |
40 | | Margareta Palsson | O'rtacha partiya | Skan okrugi Shimoliy va Sharqiy |
41 | | - Torstensson (almashtirilgan (2006 yil 6 oktyabr -) tomonidan Mariya Kornevik-Yakobsson ) | Markaz partiyasi | Västra Götaland okrugi G'arb |
42 | | Jan-Olof Larsson | Sotsial-demokratlar | Västra Götaland okrugi G'arb |
43 | | Xolger Gustafsson | Xristian-demokratlar | Västra Götaland okrugi Sharq |
44 | | Marina Pettersson | Sotsial-demokratlar | Vermland okrugi |
45 | | Dan Kihlstrem | Xristian-demokratlar | Vermland okrugi |
46 | | Jan-Evert Radststrom | O'rtacha partiya | Vermland okrugi |
47 | | Kennet Yoxansson | Markaz partiyasi | Dalarna okrugi |
48 | | Marita Ulvskog | Sotsial-demokratlar | Dalarna okrugi |
49 | | Kurt Kvarnström | Sotsial-demokratlar | Dalarna okrugi |
50 | | Silviya Lindgren | Sotsial-demokratlar | Dalarna okrugi |
51 | | Mikael Odenberg (almashtirilgan (2006 yil 6 oktyabr - 2006 yil 15 noyabr) tomonidan Riza Xelili Dyilami ) (almashtirilgan (2006 yil 16 noyabr - 2007 yil 17 sentyabr) tomonidan Marianne Vats ) (almashtirilgan (18 sentyabr 2007 yil) tomonidan Sofiya Arkelsten ) | O'rtacha partiya | Stokgolm munitsipaliteti |
52 | | Par Nuder | Sotsial-demokratlar | Stokgolm okrugi |
53 | | Karina Moberg | Sotsial-demokratlar | Stokgolm okrugi |
54 | | Byyorn fon Sidov | Sotsial-demokratlar | Stokgolm okrugi |
55 | | Kristina Akselsson | Sotsial-demokratlar | Stokgolm okrugi |
56 | | Kjell Eldensjo | Xristian-demokratlar | Södermanlend okrugi |
57 | | Elina Linna | Chap partiya | Södermanlend okrugi |
58 | | Luiza Malmstrem | Sotsial-demokratlar | Östergotland okrugi |
59 | | Yoxan Löfstrand | Sotsial-demokratlar | Östergotland okrugi |
60 | | Chatrine Pålsson Ahlgren | Xristian-demokratlar | Kalmar okrugi |
61 | | Krister Örnfjäder | Sotsial-demokratlar | Kalmar okrugi |
62 | | Leyf Yakobsson | Sotsial-demokratlar | Malmö munitsipaliteti |
63 | | Karin Svensson Smit | Yashil partiya | Malmö munitsipaliteti |
64 | | Göran Persson | Sotsial-demokratlar | Skan okrugi Shimoliy va Sharqiy |
65 | | Krister Adelsbo | Sotsial-demokratlar | Skan okrugi Shimoliy va Sharqiy |
66 | | Alf Eriksson | Sotsial-demokratlar | Halland okrugi |
67 | | Xans Xof | Sotsial-demokratlar | Halland okrugi |
68 | | Lars Tisklind | Liberal Xalq partiyasi | Västra Götaland okrugi G'arb |
69 | | Katarina Bråkenhielm | Sotsial-demokratlar | Västra Götaland okrugi G'arb |
70 | | Monika Yashil | Sotsial-demokratlar | Västra Götaland okrugi Sharq |
71 | | Urban Ahlin | Sotsial-demokratlar | Västra Götaland okrugi Sharq |
72 | | Tommi Ternemar | Sotsial-demokratlar | Vermland okrugi |
73 | | Berit Xogman | Sotsial-demokratlar | Vermland okrugi |
74 | | Anneli Särnblad | Sotsial-demokratlar | Dalarna okrugi |
75 | | Lena Olsson | Chap partiya | Dalarna okrugi |
76 | | Sinikka Bohlin | Sotsial-demokratlar | Gavleborg okrugi |
77 | | Ulrica Messing (almashtirilgan (2007 yil 18 sentyabr -) tomonidan Roland Bekman ) | Sotsial-demokratlar | Gavleborg okrugi |
78 | | Lars Lilja | Sotsial-demokratlar | Vesterbotten tumani |
79 | | Ulla Löfgren (almashtirilgan (2008 yil 1 oktyabr -) tomonidan Ulf uzum ) | O'rtacha partiya | Vesterbotten tumani |
80 | | Göran Xagglund (almashtirilgan (2006 yil 6 oktyabr -) tomonidan Désirée Pethrus Engström ) | Xristian-demokratlar | Stokgolm munitsipaliteti |
81 | | Fredrik Reinfeldt (almashtirilgan (2006 yil 6 oktyabr - 2006 yil 15 noyabr) tomonidan Helena Riviere ) (almashtirilgan (2006 yil 16 noyabr - 2007 yil 17 sentyabr) tomonidan Sofiya Arkelsten ) (almashtirilgan (2008 yil 7-may -) tomonidan Margareta Cederfelt ) | O'rtacha partiya | Stokgolm munitsipaliteti |
82 | | Ingvar Svensson | Xristian-demokratlar | Stokgolm okrugi |
83 | | Marietta de Pourbaix-Lundin | O'rtacha partiya | Stokgolm okrugi |
84 | | Barbro Vesterxolm | Liberal Xalq partiyasi | Stokgolm okrugi |
85 | | Katarina Elmsäter-Svärd (almashtirilgan (2008 yil 1 mart -) tomonidan Eliza Roszkowska Öberg ) | O'rtacha partiya | Stokgolm okrugi |
86 | | Rojer Tiefensee | Markaz partiyasi | Södermanlend okrugi |
87 | | Fredrik Olovsson | Sotsial-demokratlar | Södermanlend okrugi |
88 | | Karin Granbom | Liberal Xalq partiyasi | Östergotland okrugi |
89 | | Staffan Danielsson | Markaz partiyasi | Östergotland okrugi |
90 | | Xåkan Juholt | Sotsial-demokratlar | Kalmar okrugi |
91 | | Eva Bengtson Skogsberg | O'rtacha partiya | Kalmar okrugi |
92 | | Hillevi Larsson (almashtirilgan (9 iyun 2008–1 yanvar 2009) tomonidan Rouz-Mari Karlsson ) | Sotsial-demokratlar | Malmö munitsipaliteti |
93 | | Allan Vidman | Liberal Xalq partiyasi | Malmö munitsipaliteti |
94 | | Göran Montan | O'rtacha partiya | Skan okrugi Shimoliy va Sharqiy |
95 | | Xans Uolmark | O'rtacha partiya | Skan okrugi Shimoliy va Sharqiy |
96 | | Lars Gustafsson | Xristian-demokratlar | Halland okrugi |
97 | | Jan Ertsborn | Liberal Xalq partiyasi | Halland okrugi |
98 | | Kennet G. Forslund | Sotsial-demokratlar | Västra Götaland okrugi G'arb |
99 | | Birgitta Eriksson | Sotsial-demokratlar | Västra Götaland okrugi G'arb |
100 | | Karina Ohlsson | Sotsial-demokratlar | Västra Götaland okrugi Sharq |
101 | | Lars Elinderson | O'rtacha partiya | Västra Götaland okrugi Sharq |
102 | | Lars Mejern Larsson | Sotsial-demokratlar | Vermland okrugi |
103 | | Erik A. Eriksson | Markaz partiyasi | Vermland okrugi |
104 | | Yan Lindxolm | Yashil partiya | Dalarna okrugi |
105 | | Carin Runesson | Sotsial-demokratlar | Dalarna okrugi |
106 | | Sven Bergstrom | Markaz partiyasi | Gavleborg okrugi |
107 | | Raimo Parsinsen | Sotsial-demokratlar | Gavleborg okrugi |
108 | | Karl Gustav Abramsson | Sotsial-demokratlar | Vesterbotten tumani |
109 | | Gunilla Tjernberg | Xristian-demokratlar | Vesterbotten tumani |
110 | | Beatrice Ask (almashtirilgan (2006 yil 6 oktyabr - 2006 yil 15 noyabr) tomonidan Sofiya Arkelsten ) (almashtirilgan (2006 yil 16 noyabr - 2007 yil 17 sentyabr) tomonidan Riza Xelili Dyilami ) (almashtirilgan (2008 yil 7-may -) tomonidan Marianne Vats ) | O'rtacha partiya | Stokgolm munitsipaliteti |
111 | | Anders Ygeman (almashtirilgan (2007 yil 18 mart - 2007 yil 17 sentyabr) tomonidan Mariya Östberg Svanelind ) | Sotsial-demokratlar | Stokgolm munitsipaliteti |
112 | | Tommi Veydelich | Sotsial-demokratlar | Stokgolm okrugi |
113 | | Lars Ohli | Chap partiya | Stokgolm okrugi |
114 | | Yilmaz Kerimo | Sotsial-demokratlar | Stokgolm okrugi |
115 | | Karin Enstrem | O'rtacha partiya | Stokgolm okrugi |
116 | | Gunvor G. Erikson | Yashil partiya | Södermanlend okrugi |
117 | | Walburga Xabsburg Duglas | O'rtacha partiya | Södermanlend okrugi |
118 | | Torbyorn Byorlund | Chap partiya | Östergotland okrugi |
119 | | Betti Malmberg | O'rtacha partiya | Östergotland okrugi |
120 | | Anders esskesson | Markaz partiyasi | Kalmar okrugi |
121 | | Désirée Liljevall | Sotsial-demokratlar | Kalmar okrugi |
122 | | Tobias Billstrom (almashtirilgan (2006 yil 6 oktyabr - 2007 yil 15 fevral) tomonidan Usama Ali Maher ) (almashtirilgan (2007 yil 16 fevral -) tomonidan Staffan Appelros ) | O'rtacha partiya | Malmö munitsipaliteti |
123 | | Luciano Astudillo | Sotsial-demokratlar | Malmö munitsipaliteti |
124 | | Ronni Olander | Sotsial-demokratlar | Skan okrugi Janubiy |
125 | | Ketrin Persson (almashtirilgan (2007 yil 9 aprel -) tomonidan Bo Bernhardsson ) | Sotsial-demokratlar | Skan okrugi Janubiy |
126 | | Anne Mari Broden | O'rtacha partiya | Halland okrugi |
127 | | Yan Andersson | Markaz partiyasi | Halland okrugi |
128 | | Wiwi-Anne Johansson | Chap partiya | Västra Götaland okrugi G'arb |
129 | | Mariya Plass | O'rtacha partiya | Västra Götaland okrugi G'arb |
130 | | Krister Vinbek | Liberal Xalq partiyasi | Västra Götaland okrugi Sharq |
131 | | Cecilia Widegren | O'rtacha partiya | Västra Götaland okrugi Sharq |
132 | | Kristian Xolm | O'rtacha partiya | Vermland okrugi |
133 | | Nina Larsson | Liberal Xalq partiyasi | Vermland okrugi |
134 | | Mikael Rozen (almashtirilgan (2006 yil 16-noyabr -) tomonidan Patrik Forslund ) | O'rtacha partiya | Dalarna okrugi |
135 | | Ulf Berg | O'rtacha partiya | Dalarna okrugi |
136 | | Lindestam | Sotsial-demokratlar | Gavleborg okrugi |
137 | | Xans Backman | Liberal Xalq partiyasi | Gavleborg okrugi |
138 | | Mod Olofsson (almashtirilgan (2006 yil 6 oktyabr -) tomonidan Ek Sandström } | Markaz partiyasi | Vesterbotten tumani |
139 | | Britta Rådström | Sotsial-demokratlar | Vesterbotten tumani |
140 | | Nikos Papadopulos | Sotsial-demokratlar | Stokgolm munitsipaliteti |
141 | | Anna Lilliehok | O'rtacha partiya | Stokgolm munitsipaliteti |
142 | | Gunnar Andren | Liberal Xalq partiyasi | Stokgolm okrugi |
143 | | Kerstin Lundgren | Markaz partiyasi | Stokgolm okrugi |
144 | | Eva Byorling (almashtirilgan (2007 yil 18 sentyabr - 2008 yil 29 fevral) tomonidan Eliza Roszkowska Öberg ) (almashtirilgan (2008 yil 1 mart -) tomonidan Göran Thingwall ) | O'rtacha partiya | Stokgolm okrugi |
145 | | Hillevi Engström | O'rtacha partiya | Stokgolm okrugi |
146 | | Lennart Xedquist | O'rtacha partiya | Uppsala okrugi |
147 | | Bill uchun | O'rtacha partiya | Uppsala okrugi |
148 | | Aleksandr Gabelich | Sotsial-demokratlar | Östergotland okrugi |
149 | | Andreas Norlen | O'rtacha partiya | Östergotland okrugi |
150 | | Yan R. Andersson | O'rtacha partiya | Kalmar okrugi |
151 | | Lena Xallengren (almashtirilgan (3 mart 2008–1 mart 2009) tomonidan Dan Nilsson ) | Sotsial-demokratlar | Kalmar okrugi |
152 | | Inge Garstedt | O'rtacha partiya | Malmö munitsipaliteti |
153 | | Marianne Berg | Chap partiya | Malmö munitsipaliteti |
154 | | Ulf Nilsson | Liberal Xalq partiyasi | Skan okrugi Janubiy |
155 | | Morgan Yoxansson | Sotsial-demokratlar | Skan okrugi Janubiy |
156 | | Xenrik fon Sidov | O'rtacha partiya | Halland okrugi |
157 | | Marianne Kierkemann | O'rtacha partiya | Halland okrugi |
158 | | Lars-Arne Staxäng | O'rtacha partiya | Västra Götaland okrugi G'arb |
159 | | Tina Ehn | Yashil partiya | Västra Götaland okrugi G'arb |
160 | | Egon Frid | Chap partiya | Västra Götaland okrugi Sharq |
161 | | Patrik Byörk | Sotsial-demokratlar | Västra Götaland okrugi Sharq |
162 | | Sten Tolgfors (almashtirilgan (2006 yil 6 oktyabr -) tomonidan Oskar Oholm ) | O'rtacha partiya | Örebro okrugi |
163 | | Piter Pedersen | Chap partiya | Örebro okrugi |
164 | | Lennart Sakridey | Xristian-demokratlar | Dalarna okrugi |
165 | | Piter Xultqvist | Sotsial-demokratlar | Dalarna okrugi |
166 | | Margareta Kjellin | O'rtacha partiya | Gavleborg okrugi |
167 | | Bodil Ceballos | Yashil partiya | Gavleborg okrugi |
168 | | Tomas Nihlen | Yashil partiya | Vesterbotten tumani |
169 | | LiseLotte Olsson | Chap partiya | Vesterbotten tumani |
170 | | Kalle Larsson | Chap partiya | Stokgolm munitsipaliteti |
171 | | Karl B. Xemilton | Liberal Xalq partiyasi | Stokgolm munitsipaliteti |
172 | | Mariya Vetstrand | Yashil partiya | Stokgolm munitsipaliteti |
173 | | Bosse Ringholm | Sotsial-demokratlar | Stokgolm munitsipaliteti |
174 | | Mikaela Valtersson | Yashil partiya | Stokgolm okrugi |
175 | | Mikael Damberg | Sotsial-demokratlar | Stokgolm okrugi |
176 | | Byyorn Xemilton | O'rtacha partiya | Stokgolm okrugi |
177 | | Kristina Zedell | Sotsial-demokratlar | Stokgolm okrugi |
178 | | Tomas Ostros | Sotsial-demokratlar | Uppsala okrugi |
179 | | Ohang Tingsgård | Sotsial-demokratlar | Uppsala okrugi |
180 | | Margareta Persson | Sotsial-demokratlar | Jonköping tumani |
181 | | Elis Shtrem | Chap partiya | Jonköping tumani |
182 | | Eskil Erlandsson (almashtirilgan (2006 yil 6 oktyabr -) tomonidan Karin Nilsson ) | Markaz partiyasi | Kronoberg okrugi |
183 | | Tomas Eneroth | Sotsial-demokratlar | Kronoberg okrugi |
184 | | Olof Lavesson | O'rtacha partiya | Malmö munitsipaliteti |
185 | | Kristina Xusmark Pehrsson (almashtirilgan (2006 yil 6 oktyabr -) tomonidan Ann-Sharlotta Hammar Jonsson ) | O'rtacha partiya | Skan okrugi G'arb |
186 | | Lars Lindblad | O'rtacha partiya | Skan okrugi Janubiy |
187 | | Eva Talen Finné | O'rtacha partiya | Skan okrugi Janubiy |
188 | | Jenni Nilsson | Sotsial-demokratlar | Halland okrugi |
189 | | Magdalena Streifffert | Sotsial-demokratlar | Halland okrugi |
190 | | Claes-Göran Brandin | Sotsial-demokratlar | Göteborg munitsipaliteti |
191 | | Eva Flyborg | Liberal Xalq partiyasi | Göteborg munitsipaliteti |
192 | | Britt Bohlin Olsson (almashtirilgan (2008 yil 1-iyun -) tomonidan Rene Jerid ) | Sotsial-demokratlar | Västra Götaland okrugi Shimoliy |
193 | | Ingemar Vänerlöv | Xristian-demokratlar | Västra Götaland okrugi Shimoliy |
194 | | Sharlotta Nordström (almashtirilgan (2006 yil 16-noyabr -) tomonidan Sten Bergheden ) | O'rtacha partiya | Västra Götaland okrugi Sharq |
195 | | Ulrika Karlsson | Markaz partiyasi | Västra Götaland okrugi Sharq |
196 | | Mikael Yoxansson | Yashil partiya | Örebro okrugi |
197 | | Yoxan Pehrson | Liberal Xalq partiyasi | Örebro okrugi |
198 | | Margareta Israelsson | Sotsial-demokratlar | Vestmanlend okrugi |
199 | | Kamilla Lindberg | Liberal Xalq partiyasi | Dalarna okrugi |
200 | | Ulla Andersson | Chap partiya | Gavleborg okrugi |
201 | | Svedbergga | Sotsial-demokratlar | Gavleborg okrugi |
202 | | Mariya Lundqvist-Bromster | Liberal Xalq partiyasi | Vesterbotten tumani |
203 | | Ibrohim Baylan | Sotsial-demokratlar | Vesterbotten tumani |
204 | | Xelen Pettersson | Sotsial-demokratlar | Vesterbotten tumani |
205 | | Kristina Zakrisson | Sotsial-demokratlar | Norrbotten okrugi |
206 | | Lena Adelsohn Liljeroth (almashtirilgan (2006 yil 26 oktyabr - 2007 yil 17 sentyabr) tomonidan Margareta Cederfelt ) (almashtirilgan (2008 yil 7-may -) tomonidan Mahmud Fahmi ) | O'rtacha partiya | Stokgolm munitsipaliteti |
207 | | Veronika palmasi | Sotsial-demokratlar | Stokgolm munitsipaliteti |
208 | | Birgitta Ohlsson | Liberal Xalq partiyasi | Stokgolm munitsipaliteti |
209 | | Solveig Ternström | Markaz partiyasi | Stokgolm munitsipaliteti |
210 | | Anna Kinberg Batra | O'rtacha partiya | Stokgolm okrugi |
211 | | Maryam Yazdanfar | Sotsial-demokratlar | Stokgolm okrugi |
212 | | Nils Oskar Nilsson | O'rtacha partiya | Stokgolm okrugi |
213 | | Lennart Levi | Markaz partiyasi | Stokgolm okrugi |
214 | | Mats Berglind | Sotsial-demokratlar | Uppsala okrugi |
215 | | Mikael Oscarsson | Xristian-demokratlar | Uppsala okrugi |
216 | | Carina Hägg | Sotsial-demokratlar | Jonköping tumani |
217 | | Stefan Atteal | Xristian-demokratlar | Jonköping tumani |
218 | | Lars Wegendal | Sotsial-demokratlar | Kronoberg okrugi |
219 | | Carina Adolfsson Elgestam | Sotsial-demokratlar | Kronoberg okrugi |
220 | | Anders Karlsson | Sotsial-demokratlar | Skan okrugi G'arb |
221 | | Kent Xarstedt | Sotsial-demokratlar | Skan okrugi G'arb |
222 | | Piter Altin (almashtirilgan (2007 yil 5-noyabr -) tomonidan Otto fon Arnold ) | Xristian-demokratlar | Skan okrugi Janubiy |
223 | | Anne-Mari Palson | O'rtacha partiya | Skan okrugi Janubiy |
224 | | Siw Wittgren-Ahl | Sotsial-demokratlar | Göteborg munitsipaliteti |
225 | | Göran Lindblad | O'rtacha partiya | Göteborg munitsipaliteti |
226 | | Sesiliya Magnusson | O'rtacha partiya | Göteborg munitsipaliteti |
227 | | Annelie Enochson | Xristian-demokratlar | Göteborg munitsipaliteti |
228 | | Kristina Oskarsson | Sotsial-demokratlar | Västra Götaland okrugi Shimoliy |
229 | | Rossana Dinamarca | Chap partiya | Västra Götaland okrugi Shimoliy |
230 | | Else-Mari Lindgren | Xristian-demokratlar | Västra Götaland okrugi Janubiy |
231 | | Ulf Syosten (almashtirilgan (2008 yil 30 sentyabr -) tomonidan Sesili Tenfyor-Toftbi ) | O'rtacha partiya | Västra Götaland okrugi Janubiy |
232 | | Sofiya Larsen | Markaz partiyasi | Örebro okrugi |
233 | | Lennart Akselsson | Sotsial-demokratlar | Örebro okrugi |
234 | | Sven-Erik Österberg | Sotsial-demokratlar | Vestmanlend okrugi |
235 | | Yorgen Yoxansson | Markaz partiyasi | Vestmanlend okrugi |
236 | | Tomas Tobe | O'rtacha partiya | Gavleborg okrugi |
237 | | Xans Stenberg | Sotsial-demokratlar | Vesternorrland okrugi |
238 | | Berit Andnor | Sotsial-demokratlar | Yemtlend okrugi |
239 | | Ola Sundell | O'rtacha partiya | Yemtlend okrugi |
240 | | Lars U. Granberg | Sotsial-demokratlar | Norrbotten okrugi |
241 | | Siv Xolma | Chap partiya | Norrbotten okrugi |
242 | | Mats Yoxansson | O'rtacha partiya | Stokgolm munitsipaliteti |
243 | | Sten Nordin (almashtirilgan (2008 yil 7-may -) tomonidan Riza Xelili Dyilami ) | O'rtacha partiya | Stokgolm munitsipaliteti |
244 | | Yan Byorklund (almashtirilgan (2006 yil 6 oktyabr -) tomonidan Fredrik Malm ) | Liberal Xalq partiyasi | Stokgolm munitsipaliteti |
245 | | Pernilla Zethraeus (almashtirilgan (2008 yil 17 iyun -)tomonidan Amineh Kakabaveh ) | Chap partiya | Stokgolm munitsipaliteti |
246 | | Rune Vikström | O'rtacha partiya | Stokgolm okrugi |
247 | | Mats Pertoft | Yashil partiya | Stokgolm okrugi |
248 | | Avsanga qarshi | O'rtacha partiya | Stokgolm okrugi |
249 | | Göran Pettersson | O'rtacha partiya | Stokgolm okrugi |
250 | | Agneta Gil | Sotsial-demokratlar | Uppsala okrugi |
251 | | Cecilia Wikström | Liberal Xalq partiyasi | Uppsala okrugi |
252 | | Göte Vahlstrom | Sotsial-demokratlar | Jonköping tumani |
253 | | Mariya Larsson (almashtirilgan (2006 yil 6 oktyabr -) tomonidan Irene Osakarsson ) | Xristian-demokratlar | Jonköping tumani |
254 | | Katarina Brännström | O'rtacha partiya | Kronoberg okrugi |
255 | | Eva Jonsson | Xristian-demokratlar | Kronoberg okrugi |
256 | | Kristin Xagberg | Sotsial-demokratlar | Skan okrugi G'arb |
257 | | Torkild Strandberg (almashtirilgan (2007 yil 11-yanvar -) tomonidan Tina Ekketoft ) | Liberal Xalq partiyasi | Skan okrugi G'arb |
258 | | Ulf Xolm | Yashil partiya | Skan okrugi Janubiy |
259 | | Yoxan Linander | Markaz partiyasi | Skan okrugi Janubiy |
260 | | Lars Yoxansson | Sotsial-demokratlar | Göteborg munitsipaliteti |
261 | | Leyf Pagrotskiy | Sotsial-demokratlar | Göteborg munitsipaliteti |
262 | | Gunilla Karlsson | Sotsial-demokratlar | Göteborg munitsipaliteti |
263 | | Sesiliya Vigstrom | Liberal Xalq partiyasi | Göteborg munitsipaliteti |
264 | | Anita Broden | Liberal Xalq partiyasi | Västra Götaland okrugi Shimoliy |
265 | | Piter Jonsson | Sotsial-demokratlar | Västra Götaland okrugi Shimoliy |
266 | | Claes Västerteg | Markaz partiyasi | Västra Götaland okrugi Janubiy |
267 | | Ann-Kristin Ahlberg | Sotsial-demokratlar | Västra Götaland okrugi Janubiy |
268 | | Sven Gunnar Persson | Xristian-demokratlar | Örebro okrugi |
269 | | Tomas Bodstrom | Sotsial-demokratlar | Örebro okrugi |
270 | | Pia Nilsson | Sotsial-demokratlar | Vestmanlend okrugi |
271 | | Staffan G'azab | O'rtacha partiya | Vestmanlend okrugi |
272 | | Agneta Lundberg | Sotsial-demokratlar | Vesternorrland okrugi |
273 | | Susanne Eberstein | Sotsial-demokratlar | Vesternorrland okrugi |
274 | | Gunnar Sandberg | Sotsial-demokratlar | Yemtlend okrugi |
275 | | Mari Norden | Sotsial-demokratlar | Yemtlend okrugi |
276 | | Mariya Öberg | Sotsial-demokratlar | Norrbotten okrugi |
277 | | Krister Hammarberg | O'rtacha partiya | Norrbotten okrugi |
278 | | Karin Jemtin (almashtirilgan (2006 yil 22-dekabr -) tomonidan Börje Vestlund ) | Sotsial-demokratlar | Stokgolm munitsipaliteti |
279 | | Mats G. Nilsson | O'rtacha partiya | Stokgolm munitsipaliteti |
280 | | Mehmet Kaplan | Yashil partiya | Stokgolm munitsipaliteti |
281 | | Bolundga | Yashil partiya | Stokgolm munitsipaliteti |
282 | | Mikael Sandstrom (almashtirilgan (2008 yil 1 mart - 2009 yil 14 sentyabr) tomonidan Malin Löfsjögard ) | O'rtacha partiya | Stokgolm okrugi |
283 | | Izabella Jernbek | O'rtacha partiya | Stokgolm okrugi |
284 | | Esabelle Reshdouni | Yashil partiya | Stokgolm okrugi |
285 | | Mats Gerdau | O'rtacha partiya | Stokgolm okrugi |
286 | | Ulrika Karlsson | O'rtacha partiya | Uppsala okrugi |
287 | | Jeykob Jonson | Chap partiya | Uppsala okrugi |
288 | | Bengt-Anders Yoxansson | O'rtacha partiya | Jonköping tumani |
289 | | Helene Petersson | Sotsial-demokratlar | Jonköping tumani |
290 | | Tobias Krantz | Liberal Xalq partiyasi | Jonköping tumani |
291 | | Anna Bergkvist | O'rtacha partiya | Kronoberg okrugi |
292 | | Piter Danielsson (almashtirilgan (2006 yil 9-noyabr -) tomonidan Sven Yngve Persson ) | O'rtacha partiya | Skan okrugi G'arb |
293 | | Lennart Pettersson | Markaz partiyasi | Skan okrugi G'arb |
294 | | Inger Jarl Bek | Sotsial-demokratlar | Skan okrugi Janubiy |
295 | | Kristin Yonsson | O'rtacha partiya | Skan okrugi Janubiy |
296 | | Eva Selin Lindgren | Markaz partiyasi | Göteborg munitsipaliteti |
297 | | Lisbet Grönfeldt Bergman | O'rtacha partiya | Göteborg munitsipaliteti |
298 | | Eva Olofsson | Chap partiya | Göteborg munitsipaliteti |
299 | | Xans Rothenberg | O'rtacha partiya | Göteborg munitsipaliteti |
300 | | Annika Qarlsson | Markaz partiyasi | Västra Götaland okrugi Shimoliy |
301 | | Byorn Leyvik | O'rtacha partiya | Västra Götaland okrugi Shimoliy |
302 | | Xans Olsson | Sotsial-demokratlar | Västra Götaland okrugi Janubiy |
303 | | Phia Andersson | Sotsial-demokratlar | Västra Götaland okrugi Janubiy |
304 | | Matilda Ernkrans (almashtirilgan (2006 yil 6 oktyabr - 2007 yil 28 avgust) tomonidan Helena Frisk ) | Sotsial-demokratlar | Örebro okrugi |
305 | | Ameer Sachet | Sotsial-demokratlar | Örebro okrugi |
306 | | Kent Persson | Chap partiya | Vestmanlend okrugi |
307 | | Agneta Berliner | Liberal Xalq partiyasi | Vestmanlend okrugi |
308 | | Gunilla Vahlen | Chap partiya | Vesternorrland okrugi |
309 | | Lars Linden | Xristian-demokratlar | Vesternorrland okrugi |
310 | | Solveig Hellquist | Liberal Xalq partiyasi | Vesternorrland okrugi |
311 | | Sling uchun | Markaz partiyasi | Yemtlend okrugi |
312 | | Karin Shtrem | Sotsial-demokratlar | Norrbotten okrugi |
313 | | Leyf Pettersson | Sotsial-demokratlar | Norrbotten okrugi |
314 | | Gustav Bliks (almashtirilgan (2008 yil 8 sentyabr - 2008 yil 7 dekabr) tomonidan Kurt Linderot ) | O'rtacha partiya | Stokgolm munitsipaliteti |
315 | | Fredrik Federley | Markaz partiyasi | Stokgolm munitsipaliteti |
316 | | Anna König Jerlmyr | O'rtacha partiya | Stokgolm munitsipaliteti |
317 | | Yoxan Forsell (almashtirilgan (2006 yil 16-noyabr -) tomonidan Helena Riviere ) | O'rtacha partiya | Stokgolm munitsipaliteti |
315 | | Lodenius boshiga | Markaz partiyasi | Stokgolm okrugi |
319 | | Jozefin Brink | Chap partiya | Stokgolm okrugi |
320 | | Karl Sigfrid | O'rtacha partiya | Stokgolm okrugi |
321 | | Fredrik Shulte | O'rtacha partiya | Stokgolm okrugi |
322 | | Solveig Zander | Markaz partiyasi | Uppsala okrugi |
323 | | Helena Leander | Yashil partiya | Uppsala okrugi |
324 | | Magdalena Andersson | O'rtacha partiya | Jonköping tumani |
325 | | Tomas Strand | Sotsial-demokratlar | Jonköping tumani |
326 | | Helena Bouveng | O'rtacha partiya | Jonköping tumani |
327 | | Enni Yoxansson | Markaz partiyasi | Jonköping tumani |
328 | | Ann Arleklo | Sotsial-demokratlar | Skan okrugi G'arb |
329 | | Mari Vaybul Kornias | O'rtacha partiya | Skan okrugi G'arb |
330 | | Mats Sander | O'rtacha partiya | Skan okrugi G'arb |
331 | | Anders Xansson | O'rtacha partiya | Skan okrugi Janubiy |
332 | | Maks Andersson | Yashil partiya | Göteborg munitsipaliteti |
333 | | Karla Lopes (almashtirilgan (2007 yil 14 noyabr -) tomonidan Lage Rahm ) | Yashil partiya | Göteborg munitsipaliteti |
334 | | Lars Xelmered | O'rtacha partiya | Göteborg munitsipaliteti |
335 | | Xans Linde | Chap partiya | Göteborg munitsipaliteti |
336 | | Piter Radberg | Yashil partiya | Västra Götaland okrugi Shimoliy |
337 | | Mikael Cederbratt | O'rtacha partiya | Västra Götaland okrugi Shimoliy |
338 | | Yorgen Xellman | Sotsial-demokratlar | Västra Götaland okrugi Shimoliy |
339 | | Jan Erikson | O'rtacha partiya | Västra Götaland okrugi Janubiy |
340 | | Eva-Lena Yansson | Sotsial-demokratlar | Örebro okrugi |
341 | | Elisabet Svantesson | O'rtacha partiya | Örebro okrugi |
342 | | Olle Trell | Sotsial-demokratlar | Vestmanlend okrugi |
343 | | Jessica Polfyard | O'rtacha partiya | Vestmanlend okrugi |
344 | | Bertil Kjellberg | O'rtacha partiya | Vesternorrland okrugi |
345 | | Eva Sonidsson | Sotsial-demokratlar | Vesternorrland okrugi |
346 | | Lena Asplund | O'rtacha partiya | Vesternorrland okrugi |
347 | | Jasenko Omanovich | Sotsial-demokratlar | Vesternorrland okrugi |
348 | | Stefan Tornberg | Markaz partiyasi | Norrbotten okrugi |
349 | | Fredrik Lundh | Sotsial-demokratlar | Norrbotten okrugi |