Shot-trek - 2015 yilgi qishki Universiadada konkida uchish - Mens 1000 metr - Short track speed skating at the 2015 Winter Universiade – Mens 1000 metres
Bu maqola emas keltirish har qanday manbalar.2015 yil fevral) (Ushbu shablon xabarini qanday va qachon olib tashlashni bilib oling) ( |
The erkaklar 1000 metrga raqobat SHort-trekda tezkor uchish da 2015 yilgi qishki Universiada Igloo Universiadasida bo'lib o'tdi, Granada 13 fevral kuni.
Natijalar
Dastlabki bosqichlar
- Q - issiqlik uchun malakali
- QT- vaqt bo'yicha malakaga ega
- ADV - rivojlangan
- Qalam - jarima
Issiqlik
- Q - chorak finalga yo'llanma oldi
- QT- vaqt bo'yicha malakaga ega
- ADV - rivojlangan
- Qalam - jarima
Rank | Issiqlik | Bib | Ism | Mamlakat | Vaqt | Izohlar |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 1 | 55 | Chen Guang | Xitoy | 1:32.962 | Q |
2 | 1 | 50 | Samuel Belanger-Marseau | Kanada | 1:33.203 | Q |
3 | 1 | 81 | Dilan Xogerverf | Gollandiya | 1:33.427 | QT |
4 | 1 | 64 | Yoann Martinez | Frantsiya | 1:33.577 | |
5 | 1 | 104 | Jae Jae Yoo | Qo'shma Shtatlar | 1:34.441 | |
1 | 2 | 72 | Sekai Minto | Yaponiya | 1:36.587 | Q |
2 | 2 | 59 | Xu Fu | Xitoy | 1;36.664 | Q |
2 | 66 | Tristan Navarro | Frantsiya | DNF | ||
2 | 74 | Xan Sung | Janubiy Koreya | Qalam | ||
1 | 3 | 69 | Ivasa Dan | Yaponiya | 1:32.182 | Q |
2 | 3 | 93 | Timur Zaxarov | Rossiya | 1:33.119 | Q |
3 | 3 | 87 | Voytsex Kranetski | Polsha | 1:33.845 | |
3 | 80 | Leon Bloemhof | Gollandiya | Qalam | ||
1 | 4 | 78 | Seo Yi-ra | Janubiy Koreya | 1:29.423 | Q |
2 | 4 | 53 | Yoan Gautier | Kanada | 1:29.478 | Q |
3 | 4 | 82 | Dennis Visser | Gollandiya | 1:29.943 | QT |
4 | 4 | 68 | Pietro de Lorenzis | Italiya | 1:32.998 | |
5 | 4 | 61 | Rojer Vallverdu Imbernon | Ispaniya | 1:36.865 | |
1 | 5 | 77 | Park Se-Young | Janubiy Koreya | 1:28.451 | Q |
2 | 5 | 89 | Dmitriy Miasnikov | Rossiya | 1;28.999 | Q |
3 | 5 | 65 | Jeremi Masson | Frantsiya | 1:29.089 | QT |
5 | 56 | Ma Xingguang | Xitoy | Qalam | ||
1 | 6 | 90 | Kirill Shashin | Rossiya | 1:30.992 | Q |
2 | 6 | 99 | Adam Kallister | Qo'shma Shtatlar | 1:31.076 | Q |
3 | 6 | 71 | Muratake Xironobu | Yaponiya | 1:31.151 | QT |
4 | 6 | 83 | Adam Filipovich | Polsha | 1:32.004 |
Chorak final
- Q - yarim finalga yo'llanma oldi
- ADV - rivojlangan
- Qalam - jarima
Rank | Issiqlik | Bib | Ism | Mamlakat | Vaqt | Izohlar |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 1 | 77 | Park Se-Young | Janubiy Koreya | 1:32.999 | Q |
2 | 1 | 50 | Samuel Belanger-Marseau | Kanada | 1:33.111 | Q |
3 | 1 | 65 | Jeremi Masson | Frantsiya | 1:33.676 | |
4 | 1 | 90 | Kirill Shashin | Rossiya | Vaqt yo'q | |
1 | 2 | 69 | Ivasa Dan | Yaponiya | 1:34.628 | Q |
2 | 2 | 53 | Yoan Gautier | Kanada | 1:34.672 | Q |
3 | 2 | 89 | Dmitriy Miasnikov | Rossiya | 1:34.787 | |
4 | 2 | 81 | Dilan Xogerverf | Gollandiya | 1:35.064 | |
1 | 3 | 78 | Seo Yi-ra | Janubiy Koreya | 1:29.607 | Q |
2 | 3 | 72 | Sekai Minto | Yaponiya | 1:30.445 | Q |
3 | 3 | 82 | Dennis Visser | Gollandiya | Vaqt yo'q | |
4 | 3 | 59 | Xu Fu | Xitoy | Vaqt yo'q | |
1 | 4 | 71 | Muratake Xironobu | Yaponiya | 1:32.31 | Q |
2 | 4 | 55 | Chen Guang | Xitoy | 1:32.453 | Q |
3 | 4 | 99 | Adam Kallister | Qo'shma Shtatlar | 1:32.768 | |
4 | 4 | 93 | Timur Zaxarov | Rossiya | 1:32.966 |
Yarim final
- QA - A finaliga yo'llanma oldi
- QB- B finaliga yo'llanma oldi
- ADV - rivojlangan
- Qalam - jarima
Rank | Issiqlik | Bib | Ism | Mamlakat | Vaqt | Izohlar |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 1 | 55 | Chen Guang | Xitoy | 1:32.954 | QA |
2 | 1 | 71 | Muratake Xironobu | Yaponiya | 1:33.271 | QA |
3 | 1 | 50 | Samuel Belanger-Marseau | Kanada | 1:33.29 | QB |
4 | 1 | 69 | Ivasa Dan | Yaponiya | Vaqt yo'q | QB |
1 | 2 | 78 | Seo Yi-ra | Janubiy Koreya | 1:29.274 | QA |
2 | 2 | 77 | Park Se-Young | Janubiy Koreya | 1:29.296 | QA |
3 | 2 | 72 | Sekai Minto | Yaponiya | 1:29.49 | QB |
4 | 2 | 53 | Yoan Gautier | Kanada | Vaqt yo'q | QB |
B final (tasniflash bosqichi)
Rank | Bib | Ism | Mamlakat | Vaqt | Izohlar |
---|---|---|---|---|---|
5 | 53 | Yoan Gautier | Kanada | 1:34.704 | |
6 | 72 | Sekai Minto | Yaponiya | 1:35.013 | |
7 | 50 | Samuel Belanger-Marseau | Kanada | 1:35.167 | |
8 | 69 | Ivasa Dan | Yaponiya | 1:35.304 |
A final (medallar davri)
Rank | Bib | Ism | Mamlakat | Vaqt | Izohlar |
---|---|---|---|---|---|
77 | Park Se-Young | Janubiy Koreya | 1:25.907 | ||
78 | Seo Yi-ra | Janubiy Koreya | 1:26 | ||
55 | Chen Guang | Xitoy | 1:26.171 | ||
4 | 71 | Muratake Xironobu | Yaponiya | 1:26.335 |