Ushbu maqolada natijalar ro'yxati keltirilgan Xitoy milliy futbol jamoasi 1913 yildan 1949 yilgacha
1910-yillar
Sana | Joy | Raqiblar | Xol | Musobaqa | To'purarlar |
1913 yil 5-fevral | Manila, Filippinlar | Filippinlar | 1–2 | 1913 yil Uzoq Sharq chempionati o'yinlari | Tong Fuk Cheung |
1915 yil 17-may | Shanxay, Xitoy | Filippinlar | 1–0 | 1915 yil Uzoq Sharq chempionati o'yinlari | Vong Pak Chun |
1915 yil 18-may | Shanxay, Xitoy | Filippinlar | 0–0 | 1915 yil Uzoq Sharq chempionati o'yinlari | |
1915 yil 19-may | Shanxay, Xitoy | Filippinlar | 1–1 | 1915 yil Uzoq Sharq chempionati o'yinlari | Yip Kvay Sem |
1917 yil 9-may | Tokio, Yaponiya | Yaponiya | 5–0 | 1917 yil Uzoq Sharq chempionati o'yinlari | Kvok Po Kan, Tong Fuk Cheung, Fung Kin Vay (3) |
1917 yil 9-may | Tokio, Yaponiya | Filippinlar | 3–0 | 1917 yil Uzoq Sharq chempionati o'yinlari | Ye Kun, Tong Fuk Cheung (2) |
1919 yil 12-may | Manila, Filippinlar | Filippinlar | 2–0 | 1919 yil Uzoq Sharq chempionati o'yinlari | Tong Fuk Cheung, Vong Pak Chun |
1919 yil 13-may | Manila, Filippinlar | Filippinlar | 1–2 | 1919 yil Uzoq Sharq chempionati o'yinlari | Vong Pak Chun |
1919 yil 15-may | Manila, Filippinlar | Filippinlar | 2–1 | 1919 yil Uzoq Sharq chempionati o'yinlari | Kvok Po Kan, Vong Pak Chun |
1920-yillar
Sana | Joy | Raqiblar | Xol | Musobaqa | To'purarlar |
1921 yil 31-may | Shanxay, Xitoy | Filippinlar | 1–0 | 1921 yil Uzoq Sharq chempionati o'yinlari | Yip Kau Ko |
1921 yil 1-iyun | Shanxay, Xitoy | Yaponiya | 4–0 | 1921 yil Uzoq Sharq chempionati o'yinlari | Yip Kau Ko, Vong Pak Chun, Aw Kit Sang, ? |
1923 yil 22-may | Osaka, Yaponiya | Filippinlar | 3–0 | 1923 yil Uzoq Sharq chempionati o'yinlari | Vong Pak Chun, ?, ? |
1923 yil 24-may | Osaka, Yaponiya | Yaponiya | 5–1 | 1923 yil Uzoq Sharq chempionati o'yinlari | Vong Pak Chun (2), Yip Kau Ko (3) |
1923 yil 18-avgust | Sidney, Avstraliya | Avstraliya | 1–5 | Do'stona | Li Vay Tong |
1923 yil 25-avgust | Nyukasl, Avstraliya | Avstraliya | 3–4 | Do'stona | Vong Pak Chun (2), Li Vay Tong |
1923 yil 15-sentyabr | Brisben, Avstraliya | Avstraliya | 0–5 | Do'stona | |
1923 yil 22-sentyabr | Sidney, Avstraliya | Avstraliya | 3–1 | Do'stona | Chang Xsi En, Li Vay Tong (2) |
1923 yil 29 sentyabr | Melburn, Avstraliya | Avstraliya | 0–2 | Do'stona | |
6 oktyabr 1923 yil | Adelaida, Avstraliya | Avstraliya | 2–2 | Do'stona | Chang Xsi En, Li Vay Tong |
1923 yil 15-dekabr | Gonkong | Gonkong | 1–1 | Do'stona | Vong Pak Chun |
1925 yil 20-may | Manila, Filippinlar | Yaponiya | 2–0 | 1925 yil Uzoq Sharq chempionati o'yinlari | Li Vay Tong (2) |
1925 yil 22-may | Manila, Filippinlar | Filippinlar | 5–1 | 1925 yil Uzoq Sharq chempionati o'yinlari | Li Vay Tong (3), Pang Vah Xing, Suen Kam Shun |
1927 yil 27-avgust | Shanxay, Xitoy | Yaponiya | 5–1 | 1927 yil Uzoq Sharq chempionati o'yinlari | Suen Kam Shun (2), Cai Bingfen (3) |
1927 yil 31-avgust | Shanxay, Xitoy | Filippinlar | 3–1 | 1927 yil Uzoq Sharq chempionati o'yinlari | Suen Kam Shun (2), Chen Xuanxian |
1930-yillar
Sana | Joy | Raqiblar | Xol | Musobaqa | To'purarlar |
1930 yil 27-may | Tokio, Yaponiya | Filippinlar | 5–0 | 1930 yil Uzoq Sharq chempionati o'yinlari | Dai Linjing (3), Siz Beyxua, Suen Kam Shun |
1930 yil 29-may | Tokio, Yaponiya | Yaponiya | 3–3 | 1930 yil Uzoq Sharq chempionati o'yinlari | Suen Kam Shun, Chan Kvong Yiu, Dai Linjing |
1934 yil 12-may | Manila, Filippinlar | Filippinlar | 2–0 | 1934 yil Uzoq Sharq chempionati o'yinlari | Tam Kong Pak, Li Vay Tong |
1934 yil 14-may | Manila, Filippinlar | Gollandiyalik Sharqiy Hindiston | 2–0 | 1934 yil Uzoq Sharq chempionati o'yinlari | Tso Kvay Shing, Fung King Cheong |
1934 yil 20-may | Manila, Filippinlar | Yaponiya | 4–3 | 1934 yil Uzoq Sharq chempionati o'yinlari | Tam Kong Pak (2), Li Vay Tong (2) |
1936 yil 8-iyul[1] | Kalkutta, Britaniya Hindistoni | Hindiston | 1–1 | Do'stona | Suen Kam Shun |
1936 yil 6-avgust | Berlin, Germaniya | Buyuk Britaniya | 0–2 | 1936 yil yozgi Olimpiya o'yinlari | |
1940-yillar
Sana | Joy | Raqiblar | Xol | Musobaqa | To'purarlar |
1948 yil 13-may | Bangkok, Tailand | Tailand | 5–0 | Do'stona | Ho Ying Fun, Li Tai Fai, Kvok Ying Kee, Lay Shiu qanoti, Chau Man Chi |
1948 yil 22-may | Singapur | Singapur | 0–1 | Do'stona | |
1948 yil 27-iyun | Singapur | Malaya | 3–0 | Do'stona | Chu Ving Keong (2), Chau Man Chi |
1948 yil 7-iyul | Singapur | Singapur | 4–3 | Do'stona | Chu Ving Keong (2), Chau Man Chi, Kvok Ying Kee |
1948 yil 17-iyul | Kalkutta, Hindiston | Hindiston | 0–1 | Do'stona | |
1948 yil 25-iyul | London, Buyuk Britaniya | Qo'shma Shtatlar | 3–2 | Do'stona | Ho Ying Fun (2), Chu Ving Keong |
1948 yil 2-avgust | London, Buyuk Britaniya | kurka | 0–4 | 1948 yil yozgi Olimpiya o'yinlari | |
Adabiyotlar
|
---|
Umumiy | |
---|
Statistika | |
---|
Natijalar | |
---|
Aktyorlar | |
---|
Jahon kubogi finallari | |
---|
Osiyo kubogi finallari | |
---|
Raqiblar | |
---|
Uchrashuvlar | |
---|
Boshqa jamoalar | |
---|
|
---|
G'arbiy Osiyo (WAFF ) | |
---|
Markaziy Osiyo (CAFA ) | |
---|
Janubiy Osiyo (XAVFSIZLIK ) | |
---|
Sharqiy Osiyo (EAFF ) | |
---|
Janubi-sharqiy Osiyo (AFF ) | |
---|
† Vaqtinchalik assotsiatsiya a'zosi - FIFA a'zosi emas |