Ushbu maqolada natijalar ro'yxati keltirilgan Xitoyning PR milliy futbol jamoasi 1990 yildan 1999 yilgacha.
1990
Sana | Joy | Raqiblar | Xol | Musobaqa | To'purarlar |
14 iyul | Bag'dod, Iroq | Iroq | 1–41 | Do'stona | Ma Lin |
16 iyul | Bag'dod, Iroq | Iroq | 0–01 | Do'stona | |
27 iyul | Pekin, Xitoy | Shimoliy Koreya | 2–0 | Dynasty Cup 1990 | Gao Sheng, Ma Lin |
29 iyul | Pekin, Xitoy | Yaponiya | 1–0 | Dynasty Cup 1990 | Vu Qunli |
31 iyul | Pekin, Xitoy | Janubiy Koreya | 0–1 | Dynasty Cup 1990 | |
3 avgust | Pekin, Xitoy | Janubiy Koreya | 1-1AET 4-5PSO | Dynasty Cup 1990 | |
16 avgust | Vellington, Yangi Zelandiya | Yangi Zelandiya | 1–2 | Do'stona | Lyu Xayuang |
24 avgust | Oklend, Yangi Zelandiya | Yangi Zelandiya | 0–1 | Do'stona | |
23 sentyabr | Pekin, Xitoy | Pokiston | 3–0 | 1990 yilgi Osiyo o'yinlari | Xie Yuxin (2), May Chao |
25 sentyabr | Pekin, Xitoy | Singapur | 5–1 | 1990 yilgi Osiyo o'yinlari | Lyu Xayuang (2), Xie Yuxin, May Chao, Vu Qunli |
27 sentyabr | Pekin, Xitoy | Janubiy Koreya | 0–2 | 1990 yilgi Osiyo o'yinlari | |
1 oktyabr | Pekin, Xitoy | Tailand | 0–1 | 1990 yilgi Osiyo o'yinlari | |
1: FIFA bo'lmagan "A" xalqaro o'yin |
1992
Sana | Joy | Raqiblar | Xol | Musobaqa | To'purarlar |
22 yanvar | Bangkok, Tailand | Indoneziya | 2–01 | Do'stona | Xu Xui, Li Syao |
24 yanvar | Bangkok, Tailand | Tailand | 1–11 | Do'stona | Gao Xongbo |
2 aprel | Viktoriya, Kanada | Kanada | 2–5 | Do'stona | Xie Yuxin (2) |
4 aprel | Palo Alto, Qo'shma Shtatlar | Qo'shma Shtatlar | 0–5 | Do'stona | |
20 aprel | Singapur | Indoneziya | 2–0 | 1992 yil Osiyo kubogi saralashi | Vu Qunli, May Chao |
23 aprel | Singapur | Malayziya | 4–0 | 1992 yil Osiyo kubogi saralashi | Vu Qunli, Guo Yijun, May Chao, Gao Xongbo |
26 aprel | Singapur | Singapur | 1–0 | 1992 yil Osiyo kubogi saralashi | Xie Yuxin |
28 iyun | Shanxay, Xitoy | Slovakiya | 2–31 | Do'stona | Cai Sheng, Gao Feng |
22 avgust | Pekin, Xitoy | Shimoliy Koreya | 2–2 | Dynasty Cup 1992 yil | Xu Xong, Gao Xongbo |
24 avgust | Pekin, Xitoy | Yaponiya | 0–2 | Dynasty Cup 1992 yil | |
26 avgust | Pekin, Xitoy | Janubiy Koreya | 0–2 | Dynasty Cup 1992 yil | |
31 avgust | Xiaogan, Xitoy | Shimoliy Koreya | 0-0AET 4-5PSO | Do'stona | |
29 oktyabr | Xirosima, Yaponiya | Saudiya Arabistoni | 1–1 | 1992 yil Osiyo kubogi | Li Bing |
31 oktyabr | Xirosima, Yaponiya | Tailand | 0–0 | 1992 yil Osiyo kubogi | |
2 noyabr | Xirosima, Yaponiya | Qatar | 2–1 | 1992 yil Osiyo kubogi | Peng Veyguo (2) |
5 noyabr | Xirosima, Yaponiya | Yaponiya | 2–3 | 1992 yil Osiyo kubogi | Xie Yuxin, Li Syao |
8 noyabr | Xirosima, Yaponiya | Birlashgan Arab Amirliklari | 1-1AET 4–3PSO | 1992 yil Osiyo kubogi | Xao Xaydong |
2 dekabr | Guanchjou, Xitoy | Norvegiya | 2–1 | Do'stona | Chju Bo, Peng Veyguo |
1: FIFA bo'lmagan "A" xalqaro o'yin |
1993
Sana | Joy | Raqiblar | Xol | Musobaqa | To'purarlar |
10 fevral | Bangkok, Tailand | Tailand | 0–11 | Do'stona | |
16 fevral | Bangkok, Tailand | Tailand | 4–0 | Do'stona | Vu Qunli, Xie Yuxin, Peng Veyguo |
24 fevral | Quvayt shahri, Quvayt | Quvayt | 0–1 | Do'stona | |
28 mart | Kuala Lumpur, Malayziya | Birlashgan Arab Amirliklari | 0–0 | Do'stona | |
30 mart | Kuala Lumpur, Malayziya | Birlashgan Arab Amirliklari | 1–2 | Do'stona | Vu Qunli |
22 may | Irbid, Iordaniya | Pokiston | 5–0 | 1994 yil FIFA Jahon chempionati saralashi | Cai Sheng (2), Gao Xongbo, Xao Xaydong, Vu Qunli |
25 may | Irbid, Iordaniya | Iordaniya | 3–0 | 1994 yil FIFA Jahon chempionati saralashi | Gao Xongbo, Vu Qunli, Cai Sheng |
28 may | Irbid, Iordaniya | Yaman | 0–1 | 1994 yil FIFA Jahon chempionati saralashi | |
31 may | Irbid, Iordaniya | Iroq | 0–1 | 1994 yil FIFA Jahon chempionati saralashi | |
12 iyun | Chengdu, Xitoy | Pokiston | 3–0 | 1994 yil FIFA Jahon chempionati saralashi | Gao Xongbo (2), Xao Xaydong |
16 iyun | Chengdu, Xitoy | Iordaniya | 4–1 | 1994 yil FIFA Jahon chempionati saralashi | Gao Xongbo (2), Li Bing |
18 iyun | Chengdu, Xitoy | Yaman | 1–0 | 1994 yil FIFA Jahon chempionati saralashi | Xu Xong |
20 iyun | Chengdu, Xitoy | Iroq | 2–1 | 1994 yil FIFA Jahon chempionati saralashi | Xu Xong, Chjao Faqing |
4 noyabr | San-Diego, Meksika | Meksika | 0–3 | Do'stona | |
1: FIFA bo'lmagan "A" xalqaro o'yin |
1994
Sana | Joy | Raqiblar | Xol | Musobaqa | To'purarlar |
23 yanvar | Ar-Riyod, Saudiya Arabistoni | Saudiya Arabistoni | 0–1 | Do'stona | |
26 yanvar | Ar-Riyod, Saudiya Arabistoni | Saudiya Arabistoni | 1–1 | Do'stona | |
1 oktyabr | Xirosima, Yaponiya | Turkmaniston | 2–2 | 1994 yilgi Osiyo o'yinlari | Gao Feng, Gao Zhonxun |
3 oktyabr | Xirosima, Yaponiya | Yaman | 4–0 | 1994 yilgi Osiyo o'yinlari | Gao Feng, Li Bing, Peng Veyguo, Cao Xiandong |
5 oktyabr | Xirosima, Yaponiya | Bahrayn | 3–2 | 1994 yilgi Osiyo o'yinlari | Li Syao (2), Peng Veyguo |
7 oktyabr | Xirosima, Yaponiya | Eron | 1–0 | 1994 yilgi Osiyo o'yinlari | Gao Zhonxun |
11 oktyabr | Xirosima, Yaponiya | Saudiya Arabistoni | 2–0 | 1994 yilgi Osiyo o'yinlari | Cao Xiandong, Li Syao |
14 oktyabr | Xirosima, Yaponiya | Quvayt | 2–0 | 1994 yilgi Osiyo o'yinlari | Li Bing, Peng Veyguo |
16 oktyabr | Xirosima, Yaponiya | O'zbekiston | 2–4 | 1994 yilgi Osiyo o'yinlari | Li Bing, Xu Tszijun |
1995
1996
Sana | Joy | Raqiblar | Xol | Musobaqa | To'purarlar |
30 yanvar | Gonkong | Makao | 7–1 | 1996 yil Osiyo kubogi saralashi | Li Bing (3), Peng Veyguo (2), Su Maozhen, Xao Xaydong |
1 fevral | Gonkong | Filippinlar | 7–0 | 1996 yil Osiyo kubogi saralashi | Xao Xaydong (3), Su Maozhen (2), Ma Mingyu, Gao Feng |
4 fevral | Gonkong | Gonkong | 2–0 | 1996 yil Osiyo kubogi saralashi | Fan Zhiyi, Vey Qun |
23 may | Pekin, Xitoy | Angliya | 0–3 | Do'stona | |
29 may | Tilburg, Gollandiya | Gollandiya | 0–2 | Do'stona | |
28 iyun | Pekin, Xitoy | Yangi Zelandiya | 2–0 | Do'stona | Xao Xaydong, Gao Feng |
17 iyul | Pekin, Xitoy | Urugvay | 1–1 | Do'stona | Ma Mingyu |
8 avgust | Pekin, Xitoy | Paragvay | 0–2 | Do'stona | |
25 sentyabr | Seul, Koreya Respublikasi | Janubiy Koreya | 1–3 | Do'stona | Xao Xaydong |
26 noyabr | Guanchjou, Xitoy | Janubiy Koreya | 2–3 | Do'stona | Xao Xaydong, Li Bing |
6 dekabr | Al-Ayn, Birlashgan Arab Amirliklari | O'zbekiston | 0–2 | 1996 yil Osiyo kubogi | |
9 dekabr | Al-Ayn, Birlashgan Arab Amirliklari | Suriya | 3–0 | 1996 yil Osiyo kubogi | Ma Mingyu, Gao Feng, Li Bing |
12 dekabr | Al-Ayn, Birlashgan Arab Amirliklari | Yaponiya | 0–1 | 1996 yil Osiyo kubogi | |
16 dekabr | Abu-Dabi, Birlashgan Arab Amirliklari | Saudiya Arabistoni | 3–4 | 1996 yil Osiyo kubogi | Chjan Enxua (2), Peng Veyguo |
1997
Sana | Joy | Raqiblar | Xol | Musobaqa | To'purarlar |
29 yanvar | Kunming, Xitoy | Qo'shma Shtatlar | 2–1 | Do'stona | Xao Xaydong, Li Tie |
1 fevral | Guanchjou, Xitoy | Qo'shma Shtatlar | 1–1 | Do'stona | Su Maozhen |
21 fevral | Kuala Lumpur, Malayziya | Singapur | 3–1 | 1997 yil Malayziyaning Dunhill kubogi | Fan Zhiyi, Li Jinyu, Su Maozhen |
23 fevral | Kuala Lumpur, Malayziya | Finlyandiya | 2–1 | 1997 yil Malayziyaning Dunhill kubogi | Li Ming, Xao Xaydong |
25 fevral | Kuala Lumpur, Malayziya | Malayziya | 2–0 | 1997 yil Malayziyaning Dunhill kubogi | Su Maozhen, Suy Dongliang |
28 fevral | Kuala Lumpur, Malayziya | Zimbabve | 3–1 | 1997 yil Malayziyaning Dunhill kubogi | Fan Zhiyi (2), Li Ming |
2 mart | Kuala Lumpur, Malayziya | Bosniya va Gertsegovina | 3–0 | 1997 yil Malayziyaning Dunhill kubogi | Li Jinyu (2), Xao Xaydong |
30 mart | Cochin, Hindiston | Iroq | 0–2 | Neru kubogi 1997 yil | |
1 aprel | Cochin, Hindiston | Hindiston | 0–0 | Neru kubogi 1997 yil | |
3 aprel | Cochin, Hindiston | Gana | 0–01 | Neru kubogi 1997 yil | |
6 aprel | Cochin, Hindiston | O'zbekiston | 1–11 | Neru kubogi 1997 yil | Sun Zhi |
9 aprel | Cochin, Hindiston | O'zbekiston | 1-2AET1 | Neru kubogi 1997 yil | Qiu Zhonghui |
11 aprel | Cochin, Hindiston | Hindiston | 2–1 | Neru kubogi 1997 yil | Bao Venji, Xuang Yong |
20 aprel | Pekin, Xitoy | Myanma | 5–0 | Do'stona | Fan Zhiyi, Xao Xaydong, Li Jinyu, Chjan Enxua, Li Tie |
23 aprel | Pekin, Xitoy | Janubiy Koreya | 0–2 | Do'stona | |
27 aprel | Pekin, Xitoy | Eron | 0–0 | Do'stona | |
4 may | Ashxobod, Turkmaniston | Turkmaniston | 4–1 | 1998 yil FIFA Jahon chempionati saralashi | Peng Veyguo (2), Gao Feng, Li Bing |
11 may | Dushanbe, Tojikiston | Tojikiston | 1–0 | 1998 yil FIFA Jahon chempionati saralashi | Xao Xaydong |
25 may | Xoshimin shahri, Vetnam | Vetnam | 3–1 | 1998 yil FIFA Jahon chempionati saralashi | Li Bing, Fan Zhiyi, Xao Xaydong |
1 iyun | Pekin, Xitoy | Turkmaniston | 1–0 | 1998 yil FIFA Jahon chempionati saralashi | Li Jinyu |
8 iyun | Pekin, Xitoy | Tojikiston | 0–0 | 1998 yil FIFA Jahon chempionati saralashi | |
22 iyun | Pekin, Xitoy | Vetnam | 4–0 | 1998 yil FIFA Jahon chempionati saralashi | Fan Zhiyi, Xao Xaydong, Ma Mingyu, Su Maozhen |
30 avgust | Seul, Koreya Respublikasi | Janubiy Koreya | 0–0 | Do'stona | |
2 sentyabr | Dalian, Xitoy | Qozog'iston | 3–0 | Do'stona | Fan Zhiyi, Li Jinyu, Li Bing |
13 sentyabr | Dalian, Xitoy | Eron | 2–4 | 1998 yil FIFA Jahon chempionati saralashi | Fan Zhiyi, Li Ming |
26 sentyabr | Doha, Qatar | Qatar | 1–1 | 1998 yil FIFA Jahon chempionati saralashi | Xao Xaydong |
3 oktyabr | Dalian, Xitoy | Saudiya Arabistoni | 1–0 | 1998 yil FIFA Jahon chempionati saralashi | Chjan Enxua |
10 oktyabr | Quvayt shahri, Quvayt | Quvayt | 2–1 | 1998 yil FIFA Jahon chempionati saralashi | Xao Xaydong, Gao Feng |
17 oktyabr | Tehron, Eron | Eron | 1–4 | 1998 yil FIFA Jahon chempionati saralashi | Mao Yijun |
31 oktyabr | Dalian, Xitoy | Qatar | 2–3 | 1998 yil FIFA Jahon chempionati saralashi | Gao Feng, Fan Zhiyi |
6 noyabr | Ar-Riyod, Saudiya Arabistoni | Saudiya Arabistoni | 1–1 | 1998 yil FIFA Jahon chempionati saralashi | Xao Xaydong |
12 noyabr | Dalian, Xitoy | Quvayt | 1–0 | 1998 yil FIFA Jahon chempionati saralashi | Ma Mingyu |
1: FIFA bo'lmagan "A" xalqaro o'yin |
1998
Sana | Joy | Raqiblar | Xol | Musobaqa | To'purarlar |
1 mart | Tokio, Yaponiya | Gonkong | 1–01 | Dynasty Cup 1998 yil | Chjan Enxua |
4 mart | Yokohama, Yaponiya | Janubiy Koreya | 1–2 | Dynasty Cup 1998 yil | Li Bing |
7 mart | Tokio, Yaponiya | Yaponiya | 2–0 | Dynasty Cup 1998 yil | Li Bing (2) |
4 iyun | Seul, Koreya Respublikasi | Janubiy Koreya | 1–1 | Do'stona | Ma Mingyu |
27 iyun | Bangkok, Tailand | Tailand | 3–0 | Do'stona | Chju Tsi, Li Bing, Xao Xaydong |
30 iyun | Kuala Lumpur, Malayziya | Malayziya | 1–11 | Do'stona | Chju Tsi |
8 iyul | Shanxay, Xitoy | O'zbekiston | 3–11 | Do'stona | Xao Xaydong, Li Bing, Ma Mingyu |
22 noyabr | Shanxay, Xitoy | Janubiy Koreya | 0–0 | Do'stona | |
30 noyabr | Tani surati, Tailand | Livan | 4–1 | 1998 yil Osiyo o'yinlari | Fan Zhiyi, Ma Mingyu, Li Jinyu, Vang Peng |
2 dekabr | Tani surati, Tailand | Kambodja | 4–1 | 1998 yil Osiyo o'yinlari | Yang Chen (3), Vang Peng |
8 dekabr | Bangkok, Tailand | Tojikiston | 3–1 | 1998 yil Osiyo o'yinlari | Zhao Junzhe, Li Jinyu, O'z maqsadi |
10 dekabr | Bangkok, Tailand | Ummon | 6–1 | 1998 yil Osiyo o'yinlari | Li Jinyu (2), Xao Xaydong, Yao Xia, Li Vayfen, Yang Chen |
12 dekabr | Bangkok, Tailand | Eron | 1–2 | 1998 yil Osiyo o'yinlari | Li Jinyu |
14 dekabr | Bangkok, Tailand | Turkmaniston | 3–0 | 1998 yil Osiyo o'yinlari | Li Jinyu (2), Xao Xaydong |
16 dekabr | Bangkok, Tailand | Eron | 0–1 | 1998 yil Osiyo o'yinlari | |
19 dekabr | Bangkok, Tailand | Tailand | 3–0 | 1998 yil Osiyo o'yinlari | Fan Zhiyi, Vang Peng, Ma Mingyu |
1: FIFA bo'lmagan "A" xalqaro o'yin |
Adabiyotlar
|
---|
Umumiy | |
---|
Statistika | |
---|
Natijalar | |
---|
Aktyorlar | |
---|
Jahon kubogi finallari | |
---|
Osiyo kubogi finallari | |
---|
Raqiblar | |
---|
Uchrashuvlar | |
---|
Boshqa jamoalar | |
---|
|
---|
G'arbiy Osiyo (WAFF ) | |
---|
Markaziy Osiyo (CAFA ) | |
---|
Janubiy Osiyo (XAVFSIZLIK ) | |
---|
Sharqiy Osiyo (EAFF ) | |
---|
Janubi-sharqiy Osiyo (AFF ) | |
---|
† Vaqtinchalik assotsiatsiya a'zosi - FIFA a'zosi emas |