Suv sporti bo'yicha 1998 yilgi jahon chempionatida ochiq suvda suzish - erkaklar 5 km - Open water swimming at the 1998 World Aquatics Championships – Mens 5 km
1998 yil FINA Jahon chempionatlari | ||
---|---|---|
Sho'ng'in | ||
Shaxsiy | ||
1 m | erkaklar | ayollar |
3 m | erkaklar | ayollar |
10 m | erkaklar | ayollar |
Ochiq suvda suzish | ||
Yagona | ||
5 km | erkaklar | ayollar |
5 km | jamoaviy reyting | |
25 km | erkaklar | ayollar |
25 km | jamoaviy reyting | |
Suzish | ||
Erkin uslub | ||
50 m | erkaklar | ayollar |
100 m | erkaklar | ayollar |
200 m | erkaklar | ayollar |
400 m | erkaklar | ayollar |
800 m | ayollar | |
1500 m | erkaklar | |
Orqa suzish | ||
100 m | erkaklar | ayollar |
200 m | erkaklar | ayollar |
Ko'krak urish | ||
100 m | erkaklar | ayollar |
200 m | erkaklar | ayollar |
Kelebek | ||
100 m | erkaklar | ayollar |
200 m | erkaklar | ayollar |
Shaxsiy aralash | ||
200 m | erkaklar | ayollar |
400 m | erkaklar | ayollar |
Erkin uslubdagi estafeta | ||
4 × 100 m | erkaklar | ayollar |
4 × 200 m | erkaklar | ayollar |
Medley estafetasi | ||
4 × 100 m | erkaklar | ayollar |
Sinxron suzish | ||
Yakkaxon | ayollar | |
Duet | ayollar | |
Jamoa | ayollar | |
Suv polosi | ||
Turnir | erkaklar | ayollar |
8-chi kuni erkaklar o'rtasida 5K poyga Suv sporti bo'yicha FINA Jahon chempionati 1998 yil 6-yanvar kuni dengiz okeanida suzgan Pert, G'arbiy Avstraliya.
Natijalar
Joy | Suzuvchi | Millat | Vaqt | Izohlar |
---|---|---|---|---|
1 | Aleksey Akatyev | Rossiya | 55:18.6 | |
2 | Ky Xerst | Avstraliya | 55:24.9 | |
3 | Luka Baldini | Italiya | 55:37.4 | |
4 | Yevgeniy Bezruchenko | Rossiya | 55:41.4 | |
5 | Devid Maka | Ispaniya | 55:42.7 | |
6 | Fabio Venturini | Italiya | 55:54.7 | |
7 | Igor Majcen | Sloveniya | 55:55.9 | |
8 | Jon Flanagan | AQSH | 55:57.3 | |
9 | Karl Gordon | Yangi Zelandiya | 56:06.6 | |
10 | Deyv Beyts | Avstraliya | 56:08.3 | |
11 | Sergey Mariniuk | Moldova | 56:09.5 | |
12 | Sebastyan Viz | Germaniya | 56:22.5 | |
13 | Stefan Lekat | Frantsiya | 56:37.0 | |
13 | Kristof Vandratsch | Germaniya | 56:37.0 | |
15 | Ostin Ramires | AQSH | 56:51.4 | |
16 | Nace Majcen | Sloveniya | 57:01.1 | |
17 | Aleksandr Anjelotti | Braziliya | 57:25.7 | |
18 | Garet Fouler | Janubiy Afrika | 58:32.2 | |
19 | Manuel Kolmenares | Venesuela | 58:33.6 | |
20 | Rayan Kum | Yangi Zelandiya | 58:36.0 | |
21 | Simon Chocron | Venesuela | 58:50.8 | |
22 | Alberto Moreon | Kuba | 1:02:12.2 | |
23 | Trpimir Kutle | Xorvatiya | 1:02:13.3 | |
24 | Takashi Sugisava | Yaponiya | 1:02:15.5 | |
25 | Norbert Csendes | Vengriya | 1:02:49.5 | |
26 | Anse Genri | Antigua va Barbuda | 1:39:49.2 |