1998 yilda suv sporti bo'yicha Jahon chempionatida ochiq suvda suzish - Ayollar 25 km - Open water swimming at the 1998 World Aquatics Championships – Womens 25 km
Bu maqola emas keltirish har qanday manbalar.2013 yil iyun) (Ushbu shablon xabarini qanday va qachon olib tashlashni bilib oling) ( |
1998 yil FINA Jahon chempionatlari | ||
---|---|---|
Sho'ng'in | ||
Shaxsiy | ||
1 m | erkaklar | ayollar |
3 m | erkaklar | ayollar |
10 m | erkaklar | ayollar |
Ochiq suvda suzish | ||
Yagona | ||
5 km | erkaklar | ayollar |
5 km | jamoaviy reyting | |
25 km | erkaklar | ayollar |
25 km | jamoaviy reyting | |
Suzish | ||
Erkin uslub | ||
50 m | erkaklar | ayollar |
100 m | erkaklar | ayollar |
200 m | erkaklar | ayollar |
400 m | erkaklar | ayollar |
800 m | ayollar | |
1500 m | erkaklar | |
Orqa suzish | ||
100 m | erkaklar | ayollar |
200 m | erkaklar | ayollar |
Ko'krak urish | ||
100 m | erkaklar | ayollar |
200 m | erkaklar | ayollar |
Kelebek | ||
100 m | erkaklar | ayollar |
200 m | erkaklar | ayollar |
Shaxsiy aralash | ||
200 m | erkaklar | ayollar |
400 m | erkaklar | ayollar |
Erkin uslubdagi estafeta | ||
4 × 100 m | erkaklar | ayollar |
4 × 200 m | erkaklar | ayollar |
Medley estafetasi | ||
4 × 100 m | erkaklar | ayollar |
Sinxron suzish | ||
Yakkaxon | ayollar | |
Duet | ayollar | |
Jamoa | ayollar | |
Suv polosi | ||
Turnir | erkaklar | ayollar |
8-chi ayollarning 25K poygasi Suv sporti bo'yicha FINA Jahon chempionati 1998 yil 11 yanvarda dengiz okeanida suzgan Pert, G'arbiy Avstraliya.
Natijalar
Joy | Suzuvchi | Millat | Vaqt | Izohlar |
---|---|---|---|---|
1 | Tobi Smit | AQSH | 5:31:20.1 | |
2 | Peggi Büxse | Germaniya | 5:32:19.2 | |
3 | Edit van Deyk | Gollandiya | 5:38.06.9 | |
4 | Tracey Knowles | Avstraliya | 5:40.20.0 | |
5 | Valeriya Kasprini | Italiya | 5:43:35.4 | |
6 | Etta van der Vayden | Gollandiya | 5:44:37.5 | |
7 | Britta Kamrau | Germaniya | 5:47:24.1 | |
8 | Gaia Naldini | Italiya | 5:49:04.6 | |
9 | Annette Andermatt | Shveytsariya | 5:51:53.7 | |
10 | Karen Berton | AQSH | 5:56:40.2 | |
11 | Angela Kollett | Yangi Zelandiya | 6:05:16.8 | |
12 | Mellisa Kanningem | Avstraliya | 6:07:14.4 | |
13 | Masa Jamnik | Sloveniya | 6:08:31.9 | |
14 | Radka Nechmačova | Chex Respublikasi | 6:09:53.2 | |
15 | Attiliya Figini | Shveytsariya | 6:11:55.1 | |
16 | Celina Endo | Braziliya | 6:15:44.4 | |
17 | Kasparikni tahrirlash | Vengriya | 6:26:27.1 |